איך בוחרים עץ? עץ רב שכבתי

אתם חולמים שנים לבנות מרפסת קדמית? פרגולה חדשנית? דק מרשים בחצר? יחידת דיור או אולי מעקה עץ מרשים כגדר מפרידה בין שכנים? איך בוחרים עץ, את הסוג הנכון, העובי הנכון? בשביל זה אנחנו פה, אצלנו במחסן עצים פז מומחים יעזרו לכם לבחור את העץ המתאים, בדרך כלל עץ רב שכבתי הוא העץ המתאים לפרוייקטים שציינו למעלה.

עץ רב שכבתי הוא העץ היותר נבחר מפאת חוזקו, יציבותו, יופיו ורמת הגימור שלו. יתרונות אלו חשובים ביותר כאשר מגיעים למחסן עצים לבחור את העץ שלכם, העץ הרב שכבתי במקרה זה.

העץ הרב שכבתי מורכב משכבות רבות המקנות עוצמה, כוח, חוזק ויציבות למבנה אותו אתם רוצים לבנות, הוא חזק לאורך שנים וכוח הסיבולת שלו בנשיאת משקל רב היא גבוהה יותר מאשר עצים אחרים. פרמטר זה הוא חשוב לאין ערוך, אנשים באים והולכים, דורכים פעמים רבות על המשטח מהעץ הרב שכבתי, מניחים עליו אף רהיטים לעיתים אף כבדים מאוד, עץ חלש לא יעמוד בעומס הזה, לכן דרוש דווקא עץ רב שכבתי לעמידה במשקלים חריגים.

כאשר מגיעים אלינו למחסן עצים פז אנחנו פה בשביל זה בדיוק, לעזור לכם לבחור את העץ שלכם, אז השאלה איך בוחרים עץ היא בעצם שאלה פשוטה מאוד אצלנו במחסן עצים, אנחנו נעזור לכם לבחור את העץ המתאים לכם ביותר, אם זה עץ רב שכבתי, עץ אורן פיני או כל סוג עץ אחר המתאים לכם לפרוייקט שלכם.

אז בפעם הבאה שאתם מתלבטים איך בוחרים עץ, מגיעים למחסן עצים פז וההתלבטות נפתרת בו במקום, כי עץ קונים רק אצל מקצוענים בתחום.