מחסן עצים

ישראלים רבים אוהבים לעבוד בעץ ולהכין רהיטים, מחסני עץ לגינה, מדפים, דקים לחצר, בתי עץ ועוד מוצרים לבית רבים אחרים או עבודות אמנותיות. אם בעבר היה נהוג ללכת לנגריות ולקנות מהם חומרי גלם לעבודה בבית הרי כיום יכולים גם לקוחות פרטיים לגשת למחסני עצים ולרכוש עץ לפי מדיה ולפי איכות נדרשת כמו גם להצטייד בכלים וחומרי עזר שונים כמו ברגים, פרזולים ועוד.

רבים פיתחו את ההובי של עבודה בעץ והם שמחים לייצר את רהיטי הבית כמו גם להעניק מתנות לבני משפחה או חברים. כאשר ניגשים למחסן מכירות של עצים ניתן לקבל עזרה אישי ומקצועית רבה שתחסוך כסף רב ותמנע טעויות מהנגר החובב לכן כדאי לגשת למחסנים אלה ולבחור במקום המספק מגוון רב של חומרי גלם לעבודה בעץ ומעניק ידע מקצועי שיכול לעזור מאוד לנגר שבתחילת דרכו כמו התאמת עץ לסוג מסוים של רהיט, בחירת עץ עמיד לפגעי מזג אויר , טיפים לגבי תחזוקה ושימור ועוד.

איפה מוצאים מחסן עצים?

קל מאוד למצוא מחסנים המתמחים בעץ ומציעים למכירה מגוון רחב של סוגי עץ ואביזרים נלווים כמו גם חומרים דמויי עץ כמו פורמייקה, ציפויים שונים ועוד. כפי שמחפשים חברות המבצעות פינוי ירושה כך ניתן לחפש מחסנים. באמצעות דפי זהב, מודיעין 144 ובאינטרנט ניתן לאתר את בתי העסק לעץ ולבחור במקומות הקרובים לבית וכך קל לשנע עץ שמזמינים או לשלם עלויות הובלה נמוכות. כמעט בכל פארק תעשייתי ניתן למצוא מחסנים ואם לא מוצאים כדאי לעצור בנגריה ולקבל המלצות על מחסנים מהם קונה בעל הנגרייה את חומרי הגלם לעבודתו.

יתרונות

כאשר פונים למחסן עצים קל מאוד למצוא תחת קורת גג אחד את כל מה שצריך לעבודה בעץ. החל מסוגי עצים שונים המתאימים למטרות שונות וכן הם נמכרים בעלויות שונות, יש אפשרות לבקש חיתוך מדויק במקום מה שיקל על הנגר החובב לקחת עמו את העץ החתוך ברכב פרטי, למנוע ממנו טעויות חיתוך ועלויות נוספות בבניית הרהיט, ולחסוך זמן רב בביצוע העבודה הנדרשת. במחסנים ניתן למצוא אנשי מקצוע בעלי ידע וניסיון רב בתחום העץ והם יכולים לעזור לנגר החובב או לנגר המתחיל בבחירה נכונה של סוג העץ הנדרש לעבודתו, התאמת צבעים וחומרי הגנה כמו לכה ואחרים המתאימים לסוג העץ הנבחר והמלצה לגבי טכניקות בניה שונות.

כך יכול הנגר לחסוך בעלויות רבות ולבצע את עבודתו כהלכה ללא בזבוז חומרי גלם. יש מחסנים המציעים שירותים נוספים כמו הדרכות בתשלום, ביצוע סיומות מורכבות, סוגי דבקים שונים, הדבקה באמצעות מכשירים של פורמייקה, פורניר או חומרים אחרים על הרהיט, ציפוי בלכה או בחומר הגנה אחר ועוד. המחירים במחסנים נמוכים לעומת נגריות המוכרות עצים לקהל הרחב וזולים גם מרשתות מכירה שונות של כלי עבודה או רשתות קנה ובנה.