תעשיית העץ הרב שכבתי

תעשיית העץ בישראל היא תחום אשר צובר תאוצה רבה, בתחום הנגרות, פרגולות, דקים, ריהוט ועוד תחומים נוספים הקשורים בתעשיית העץ בישראל. תעשיית העץ והריהוט שונה מתעשיות אחרות, שכן מושם בה דגש גדול מאוד על הויזואליות הסופית של המוצר, במקביל לדרישות טכנולוגיות מחמירות של דיוק, תקינה והתאמה לצרכי הלקוח.

המומחים של שורה תחתונה לתעשיית העץ יודעים לשלב ידע ספציפי לתעשיית הריהוט והעץ עם הנדסת תעשייה, מתוך היכרות מעמיקה עם תעשיית העץ. שורה תחתונה מציעה אלטרנטיבה למחסור: מומחים מוסמכים בעלי ידע תעשייתי מתקדם. אצלנו במחסן עצים פז יש את הידע והמקצועיות, שילוב אשר לא יסולא בפז.

מוצרי העץ הם הבסיסיים ביותר, אך גם הנפוצים ביותר ברחבי העולם. מלבד הפריטים המעובדים המיוצרים מעץ, לעץ שימושים מסחריים רבים נוספים כגון חומר הגלם לייצור נייר, קרטון וחומרי אריזה אחרים. צריך לדעת גם איפה לרכוש את העץ שלכם, במחסן עצים פז יש את כל הסוגים, הגדלים והמידות שרק תחלמו עליו, מאות מטרים של פלטות עץ ממתינות לכם אצלנו במחסן עצים.  

מחיר העץ קשור באופן הדוק למצבה של תעשיית הבניה, היות ומרבית מחומר הגלם משמש לבניה חדשה, שיפוץ בתים, תוספות בנייה פנימיות וחיצוניות, דקים ועוד תוספות שנועדו לייפות את הבית מבפנים או מבחוץ, אנחנו במחסן עצים פז ריכזנו עבור הלקוחות שלנו את כל סוגי העץ במקום אחד בכדי להקל על הלקוחות שלנו לבחור את סוג העץ המתאים ביותר להם בבניית הפרוייקט אותו הם מעוניינים לבנות. כל העצים שלנו עוברים טיפול נגד חרקים ומזיקים, פגעי מזג אוויר ועוד נזקים שונים.

במחסן עצים פז תקבלו את התמורה הטובה ביותר עבור הכסף אותו אתם משקיעים. תעשיית העץ מתחילה במחסן עצים פז.